ANUNT VACCINARE LA DISPENSARUL DIN LOCALITATEA BORDEI VERDE

PRIMARIA COMUNEI BORDEI VERDE

www.primariabordeiverde.ro Tel./Fax: 0239 696 088/0239696090

ANUNT

In atentia tuturor cetatenilor de la nivelul comunei

Bordei Verde,judetul Braila

Prin prezentul va aduc la cunostinta faptul ca la nivelul Cabinetului Medical Individual din localitatea Bordei Verde exista doze de vaccin pentru vaccinarea anti-covid19 .

Persoanele care doresc sa se vaccineze sunt rugate sa se prezinte la Dispensarul Medical din localitatea Bordei Verde sau laPrimaria comunei Bordei Verde si sa ia legatura cu d-na Macreanu Florentina ,asistent medical comunitar,pentru a se programa la vaccinare.

Centrul de vaccinare este organizat in incinta Dispensarului Medical din localitatea Bordei Verde.

Vă așteptam la vaccinare!
PRIMAR

Dumitru Rotaru

© 2021 Primaria Bordei Verde, Braila. All Rights Reserved. Designed By Dumitru.
AȚI ÎNTÂMPINAT O PROBLEMĂ TEHNICĂ? TRIMITEȚI-NE UN MESAJ LA ADMINISTRATOR SITE

Covid 19 statistics

Warning: file_get_contents(https://corona.lmao.ninja/v2/countries/Romania): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 502 Bad Gateway in /home2/rpri3072/public_html/plugins/content/jappscovid19/helper/Covid_View_Helper_Shortcodes.php on line 1143